Smartcore Yeni Nesil Yalıtım Teknolojisi

Smartcore sahip olduğu 0.019 W/mK lambda değeri ile mineral liften %95’e varan ve PUR dolgudan %20’e kadar daha fazla ısı verimliği sağlar. Dünyadaki herhangi bir kapalı hücre yalıtım dolgusunun sunabileceği en iyi lambda değerine sahiptir.

Smartcore yalıtımlı paneller ile daha az kalınlıkla daha yüksek termal performansa sahip olmanız çok kolay. Smartcore teknoloji ile üretilen paneller montaj sırasında yüksekte çalışma süresini azaltır, proje planlama ve yönetimini daha öngörülebilir olmasını sağlar ve kurulum süresini kısaltır.

 

 

 

 

 

 

Lambda değeri nedir?

“K’’ değeri veya “λ’’ değeri” olarak da gösterilen lambda değeri, 1 m² yüzeye sahip 1 m kalınlıkta malzemeden iç ve dış yüzeylerde sıcaklık farkının 1 Kelvin olduğu durumda oluşan ısı akışının Watt (W) cinsinden karşılığıdır. Ürünlerin termal iletkenliğini W/mK birimlerinde ölçer. Lambda değeri ne kadar düşükse o ürünün yalıtım kapasitesi o kadar yüksek olur.

Assan Panel, ürettiği SmartCore teknolojisine sahip yalıtımlı panelleriyle, binalarda benzersiz enerji verimliği, üstün yangın güvenliği ve uzun ömür sunar. SmartCore dolgulu sandviç paneller 0.019 W/mK lambda değeri ile dünyada ilk ve tek olma özelliğine sahiptir. SmartCore yalıtımlı paneller binalarda daha az enerji tüketimi ve daha az karbondioksit salınımı oluşturduğundan çevreye karşı yüksek duyarlılığa sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

Assan Panel Ar-Ge laboratuvarlarında geliştiren SmartCore teknolojisi ile üretilen yalıtımlı çatı ve cephe panelleri 0,019 W/mK lambda değeri ile mineral liften %95’den ve poliüretan dolgudan ise %20’den fazla ısı verimliği sağlamaktadır. Daha düşük kalınlıklarda daha yüksek performans gösteren SmartCore yalıtımlı paneller bu sayede montaj ve nakliye maliyetinden de tasarruf sağlarlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Çatı üzeri GES sistemleri ile uyumlu solar kepli panel de dahil olmak üzere Assan Panel’in ürettiği tüm yalıtımlı panel gruplarında kullanılmaya başlanan SmartCore teknolojisi, binalarda yüksek performans sağlar.

Sürdürülebilir Tasarımlar ve Çevre Dostu Yapılar

Assan Panel’in Smartcore teknolojisi ile üretilen çatı ve cephe panelleri daha düşük kalınlıklarda daha yüksek termal performans sunuyor. Smartcore yalıtımlı paneller ile bütünleşik tasarım anlayışını benimseyerek daha az enerji tüketen, daha az karbondioksit salınımı gerçekleştiren ve ömürleri boyunca çevreye karşı duyarlı olan yüksek performanslı binalar tasarlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAKİPSİZ BİNA PERFORMANSI

Sektörde lider garanti koşullarıyla korunan sistem ve çözümler, 20 yıla kadar garanti imkânı sağlayarak rakipsiz performans sunar.

HIZLI MONTAJ İMKÂNI

Sunduğu hızlı ve kolay montaj imkânıyla yüksekte çalışma süresini azaltır, proje planlama ve yönetimini daha öngörülebilir kılar ve kurulum sürecine daha az zaman ayırmanızı sağlar.

DAHA FAZLA YAŞAM ALANI

SmartCore sahip olduğu 0.019 W/mK’lik lambda değeriyle aynı kalınlıktaki standart bir PIR yalıtımdan %20’ye kadar daha fazla performans göstererek nihai U değerini düşürmeden daha ince ve daha fazla yaşam alanına sahip olmanıza imkân sağlar.

DAHA AZ NAKLİYE MALİYETİ

SmartCore Yalıtımlı Paneller ile tır başına düşen panel sayısının artması, şantiyenize girecek tır sayısını azaltmanızı ve nakliye maliyetini düşürmeniz için önemlidir.

DAHA İNCE DAHA YÜKSEK PERFORMANS

SmartCore daha ince, daha hafif bir çözümle daha yüksek termal performansa sahiptir. Bu özelliği ile montaj ve nakliye sırasında maliyet tasarrufu yaşatır.

ÜSTÜN YANGIN YALITIMI PERFORMANSI

SmartCore teknolojisine sahip yalıtımlı panellerimiz kusursuz ısı yalıtımı ve ömür boyu performans sağlamakla kalmayıp aynı zamanda B-s1,d0 yangına tepki sınıfı testi ile kanıtlanmış üstün yangın yalıtımı performansı sunar.

DAHA FAZLASI İÇİN SMARTCORE

SmartCore Yeni Nesil Yalıtım Teknolojisi, “yeşil bina” derecelendirme sistemlerinde daha iyi bir performans elde edilmesine yardımcı olur. SmartCore yalıtımlı paneller iç mekan optimizasyonu, nakliye ve montaj sırasında kullanım kolaylığı sayesinde diğer yalıtım malzemelerine göre daha modern bir çözümdür. Sahip olduğu benzersiz özellikleri sayesinde kaynak verimliliğinin optimum seviyeye çıkarılmasını sağlar.

Talep Formu

    Benzer Ürünler