Uks Proof Membran

Tek bir sonuç gösteriliyor

UKS Yapı su yalıtım ürünlerinin arasındaki yerini yeni nesil su yalıtım örtüsü olarak alan Proof membran, sahip olduğu yüksek dayanıklı keçe ve ultra esnek yapısı ile uzun kullanım ömrüne sahip bir su yalıtım malzemesi olarak dikkat çekiyor. Proof membranlar aynı zamanda bitümlü su yalıtım örtüleri olarak da biliniyor ve sahip oldukları avantajlarla birlikte en çok tercih edilen su yalıtım malzemelerinden biri olarak piyasada kendisine yer buluyor.
50 yılı aşan tecrübeye sahip UKS Yapı’nın üstün mühendislik çalışmaları sonucu modern üretim tesislerinde üretilen UKS Proof membran çeşitleri 2’ye ayrılıyor. UKS Yapı portföyünde Y ve D Proof membran olarak 2 çeşidi bulunan Proof membran; yüksek dayanım gücüne sahip, polyester keçe taşıyıcılı, bir yüzü özel mineral taş diğer yüzü kolayca ayrılabilen silikon naylon kaplı yeni nesil su yalıtım malzemesidir.
Sağlam Yalıtım İçin UKS Proof Membran
Proof membranlar özellikle taze dökülmüş betonun ısısıyla girdiği etkileşim sonucu oldukça sağlam bir tutunma gerçekleştirerek, yalıtım konusunda en üst düzey performans alınmasını sağlıyor. Gemel ve tek yüz kalıp perde su yalıtım uygulamalarında kullanılan ve yapı projelerinin dayanıklılığını kolaylıkla artıran Proof membranlar ile tüm inşaat projelerinde uzun yıllar en üst yalıtım performansını alabilmek mümkün.
Proof membranların en büyük avantajları arasında hafriyatta tasarruf sağlaması, köşelere uygulama sırasında ekstra bant gerektirmemesi ve işçilikten tasarruf sağlaması sayılabilir.
Yüksek kalitesi sayesinde kesici ve delici unsurlara karşı mükemmel bir dayanıklılık sağlayarak kullanım ömrünü uzatır. Betona ve ahşap yüzeye mükemmel derecede yapışması ile de pratik bir montaja sahiptir.
Ekonomik Çözümler ile Maksimum Yalıtım
Proof D 3,5 ile Proof Y 3,5 ve 4,5 seçenekleriyle Proof membran, sahip olduğu kullanım avantajları ve dayanıklılığı sayesinde su yalıtım ihtiyaçlarına en keskin çözümleri sunuyor. En uygun kendinden yapışkanlı membran fiyatları ile de öne çıkan UKS Yapı malzeme kalitesi ile bir daha su yalıtımı hakkında düşünmemenizi sağlıyor.